بهترین آهنگ های بهنام صفوی شاد و غمگین یکجا

بهترین آهنگهای بهنام صفوی شاد و غمگین یکجا
دانلود فول آلبوم جدید بهنام صفوی  تکی و یکجا
بهترین و معروفترین و پرطرفدارترین و پربازدیدترین موزیک و ترانه بهنام صفوی
Behnam Safavi
تمام آهنگ های بهنام صفوی
طرفداران محترم بهنام صفوی شما در صفحه دانلود همه ی آهنگ های بهنام صفوی به صورت ترانه صوتی mp3 هستید.شما میتوانید جدیترین آهنگ های بهنام صفوی را از اول همین صفحه و آهنگ های قدیمی بهنام صفوی را بصورت یکجا شاد و غمگین و ریمیکس دانلود کرده و امیدوارم که لذت ببرید.
کاربر گرامی در نظر داشته باشید این صفحه به صورت دائمی بروزرسانی شده و آهنگ جدید در اول این صفحه قرار میگیرد که میتوانید آدرس این صفحه را به خاطر داشته باشید و مستقیم وارد این صفحه شده و در سایت موزیک عاشقانه دانلود کنید.دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی+ بهترین آهنگهای بهنام صفوی+ جدیدترین آهنگ بهنام صفوی
آهنگ بهنام صفوی جدید 
دانلود فول آلبوم بهنام صفوی
دانلود فول آلبوم بهنام صفوی به صورت تکی و یک جا

دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام بازی با پخش آنلاین


دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام حواست نیست با پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام الهی با پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام دعا میکنم با پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام سراب با پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام وقت عشقه با پخش آنلاین


دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام حیف با پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام خدا با پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام تولد دوباره با پخش آنلاین


دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام تب با پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام فرصت کمه با پخش آنلاین

بهنام صفوی جدید (فول آلبوم) / دانلود گلچین بهترین آهنگ های بهنام صفوی
دانلود فول آلبوم بهنام صفوی به صورت یکجا فایل زیپ
فول آلبوم بهنام صفوی (مجموعه آهنگ های بهنام صفوی ) آپدیت جدید
بهنام صفوی جدید | دانلود آهنگ های بهنام صفوی شاد
تمام آهنگهای جدید و قدیمی بهنام صفوی

بیوگرافی بهنام صفوی 

بهنام صفوی در تاریخ ۱۵ تیر سال ۱۳۶۲ در شیراز متولد شد. او فرزند دوم خانواده‌ای ۵ نفره بود و یک خواهر بزرگ‌تر به نام بهناز و خواهری کوچک‌تر به نام مهرناز دارد. وی دو هفته پس از تولدش به بندر ماهشهر رفت و تا ۱۶ سالگی در بندر ماهشهر زندگی کرد. بهنام صفوی اصالتاً جنوبی است. بعد از آن در دانشگاه نجف‌آباد در اصفهان قبول شد و تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی ارشد رشتهٔ مهندسی عمران ادامه داد و بعد از تحصیلش در اصفهان به تهران آمد و تا سال ۱۳۹۷ در تهران ساکن بود. بهنام صفوی در اسفند ۱۳۹۰ با هدی خادمی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج پسری به نام سام بود.

وی از سال ۱۳۹۲ دچار تومور مغزی شده‌بود که با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیر ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل جراحی در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام «معجزه» را هم منتشر کرد و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی را نیز برگزار نمود. همچنین چندین تک‌آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، اما در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری وی تشدید شد و این‌بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط مجید سمیعی در بیمارستان آی‌ان‌آی در هانوفر، آلمان، تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت و بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت.

بهنام صفوی در طول سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ درگیر درمان مجدد بود تا اینکه در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۷ حال او به وخامت کشیده‌شده و به مدت ۴۳ روز در بیمارستانی در تهران بستری شد. او بعد از این دوره بخاطر وضعیت آب و هوا به اصفهان آمد و با بدتر شدن مجدد حالش در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شد. وی بعد از ۲۷ روز بستری شدن در این بیمارستان، سرانجام در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ و پس از تحمل ۶ سال بیماری در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت و به خاطر سکونت خانواده‌اش در شاهین‌شهر، در قطعهٔ هنرمندان بهشت معصومه شاهین‌شهر به خاک سپرده‌شد

تمامی حقوق برای موزیک عاشقانه محفوظ می باشد.